Servisler  
Güncel Referanslar

Bilgili Host, müşterilerine sunduğu profesyonel, kaliteli ve uzman servisleri ile; Hızlı - Güvenilir - Profesyonel - Ekonomik - Sürekli Müşteri Memnuniyeti ilkelerini benimsemiş ve bu temel ilkelere göre hizmet sağlamaktadır.

SSL Sertifika Hizmetlerimiz kısa bir süre sonra aktif olacaktır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgilere bir süre sonra bu sayfamızdan ulaşabilir, veya destek@bilgilihost.com mail adresimizden bizlere ulaşarak daha fazla detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Web sitesi, Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır.Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.

Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya' da yerinizi alın.

CRM, çalışma sistemi oluşturup iş çözme hızını arttıran, çalışanların kendi planlarını oluşturup hedefler üzerinde hareket edebilmelerini sağlayan ve işletmelere müşteri memnuniyeti kazanımı konusunda yön veren bir sistem çözümüdür. İntermat CRM ürünlerdeki temel fonksiyonlar oluşmaktadır.


Yurdum Host Internet Hizmetleri
YS-889 Sıra no-1367 Belge no
tahadbx & Wes_BorLand
Banka Hesapları   |  İletişim  |   Destek Bildirimi   |  Kullanım Şartları   |  Hizmet Sözleşmesi